“Квадратний метр” – це команда досвідчених та відповідальних майстрів з ремонту квартир, офісів та різноманітних комерційних приміщень. На рахунку наших майстрів – десятки реалізованих об”єктів у Львові та приміських населених пунктах.
За роки спільної роботи ми відібрали і залишили в складі нашої команди лише досвідчених та, головне, відповідальних майстрів з різних напрямків робіт.
В основному, ми спеціалізуємося на виконанні комплексних ремонтів квартир у численних львівських новобудовах. Однак, працюємо також і в особняках, офісах,магазинах та інших комерційних приміщеннях.
Виконуємо усі види внутрішніх ремонтних робіт:
демонтажні,роботи з перепланування (мурування, монтаж перегородок),сантехніка, опалення, тепла підлога,електромонтажні роботи, гіпсокартонні, малярні, плиточні, роботи з підлогою, декоративні штукатурки
Співпрацюємо з професійними дизайнерами, які при потребі, відповідно до Ваших вимог та побажань, можуть опрацювати та розробити дизайн-проект (візуалізацію) та технічні креслення до вашого ремонту.
Ми також постійно стежимо за новими тенденціями в сфері дизайну інтер”єрів,будівельних та оздоблювальних матеріалів, нових технічних рішень, щоб бути конкурентними та корисними нашим замовникам та реалізовувати нові цікаві проекти.

https://metr.lviv.ua/wp-content/uploads/2020/10/price_container_bg.png
https://metr.lviv.ua/wp-content/uploads/2020/09/bez-nazvy-2.png
Соц. мережі

Замовити дзвінок