Плануєте купити чи продати нерухомість у Львові? - Не проблема!

Львів – чудове європейське місто, що має вигідне розташування, знаходиться поблизу кордону з Європейським Союзом, зокрема Польщею. Місто приваблює як своєю старовинною архітектурою, так і красивими комфортабельними новобудовами з підземним паркінгом, централізованим опаленням та охороною. Львів вважають одним із найперспективніших міст у світі для розитку IT (Internet Technologies), що стимулюватиме будівництво нових бізнес центрів. Тут напрошується висновок про доцільність купівлі та здійснення інвестицій в комерційну нерухомість Львова, і чим швидше ви це зробите, тим більші прибутки  зможете отримати!

На сьогоднішній день, ринок нерухомості вистояв кризу, а сама нерухомість зарекомендувала себе як надійний обєкт для вкладення грошей з метою примноження своїх прибутків. Операції на ринку нерухомості Львова набирають обертів. Частково це пов’язано із виходом з кризи, частково є наслідком підготовки до ЄВРО – 2012, а також географічним розташуванням міста. Значна кількість інвестицій спрямована в комерційну та житлову нерухомість, а також в проектно – архітектурну галузь міста: на покращення інфраструктури (відновлення доріг, мостів, водопроводів). За словами фахівців, уже відчутним стало пожвавлення і на втринному ринку нерухомості Львова, зокрема це стосується його дешевого сегменту  (40 – 70 тис. $).

За недавніми оцінками екпертів по операціях з нерухомістю, лідерами в регіонах, серед цін на нерухомість, залишаються Львів та Одеса. Щоб стати власником житла у західній столиці потрібно викласти понад 1200 дол. США за кв.м., тоді як у Запоріжжі житло вдвічі дешевше, близько 600 дол. США  Отже, судячи зі всього вище зазнаеного,  нерухомість у Львові,  знаходиться в попиті.

Зараз влучний момент придбати нерухомість у Львові. Оскільки, з 2012 року передбачають подорожчання угод купівлі – продажу, внаслідок впровадження нового законодавства, де «балансова» вартість зміниться на «реальну». Балансова вартість, свідомо занижується, з метою зменшення сплати податків, це призводить до значної втрати грошей при виникненні спірних питань між покупцем та продавцем, адже, в таких ситуаціях керуються ціною, що вказана в угоді. Запровадження змін може призвести до подорожчання помешкань, за словами фахівців. Це дозволить обом сторонам угоди уникнути ризиків.

Для того, щоб вдало купити нерухомість у Львові, або ж вигідно її продати, варто розглянути кілька факторів, які в подальшому впливатимуть на її ціну: розташування, тип, інфрастуктура і бюджет. Розташування в першу чергу залежить від вашого стилю життя. В центрі міста більше можливостей: театри, кіно, бари, ресторани, за містом менш шумно. Другий фактор – тип помешкання: будинок, квартира чи вілла, від цього залежить рівень вашого комфорту (наявність гаражу, лазні чи басейну). Наступний фактор – інфраструктура: наявність поблизу шкіл, супермаркетів, поштових відділень, маршрутних зупинок. І останнє, бюджет житла. Потрібно визначити його максимальне значення і врахувати додаткові витрати: податки, послуги нотаріуса, що становлять біля 10 % вартості житла. Всі ці фактори впливають як на ціну житла, так і на ваш особистий комфорт.

Якщо ви вже визначились із типом бажаного помешкання, або ж маєте на меті обміняти чи продати нерухомість у Львові, вам доведеться стикнутись з дошками оголошень та рекламою в газетах. Та є ще один дієвий спосіб  підібрати собі нерухомість через онлайн – сервіс в Інтернеті.

Ціни на нерухомість у Львові постійно змінюються, тому з допомогою функціоналу нашого сайту у Вас з’явиться можливість постійно моніторити нові, привабливі оголошення з використанням структурованої бази даних щодо купівлі - продажу новобудов, квартир, комерційної нерухомості, будинків у Львові та Львівській області, котеджів, особняків, дач і квартир. Такий сервіс заощадить  час і гроші на пошуки бажаного житла, земельної ділянки чи офісу.

Агенство нерухомості МЕТР надає повний спектр послуг щодо операцій з усіма видами нерухомості у Львові та Львівській області. Ми пропонуємо: купити чи продати, або ж здати в оренду, на довгостроковій чи короткостроковій основі, комерційну, житлову та промислову  нерухомість у Львові. Агенство  супроводжуватиме вас при оформленні усієї документації, що стосуються вище перелічених операцій з нерухомістю.
Будемо раді з Вами співпрацювати!Статті

На сьогоднішній день, ринок нерухомості вистояв кризу, а сама нерухомість зарекомендувала себе як надійний об’єкт для вкладення грошей з метою примноження своїх прибутків. Операції на ринку нерухомості Львова набирають обертів.